B2B

Sme spoľahlivý partner. A nie len na preskúšanie ICAO English...

Aero Language je spoľahlivý partner pre výcvik preskúšanie jazykovej spôsobilosti. Spolupracujeme s viacerými leteckými spoločnosťami a leteckými školami naprieč celou Európou. Či ste letecká škola, alebo letecká spoločnosť, alebo si na seba zarábate sami ako lektor angličtinyletecký inštruktor, alebo letecký examinátor, ozvite sa nám. Určite nájdeme spoločnú reč. Už teraz máme pre vás niekoľko návrhov... Chcete vedieť akých? kontaktujte Aero Language.

Ak potrebujete spoľahlivého partnera pre letecký výcvik a letecké kurzy, je ním letecká škola ProfiPilot Academy.

image

Letecké spoločnosti

Preskúšanie ICAO English pre letecké spoločnosti na kľúč.

Leteckým spoločnostiam zabezpečujeme preskúšanie leteckej angličtiny ICAO English na kľúč (wet leasing), ale aj formou dry leasingu.

Ak potrebujete realizovať preskúšanie ICAO English častejšie, alebo pre väčšie množstvo pilotov, jednou z možností je, že preskúšanie leteckej angličtiny bude vykonávať priamo pracovník vašej spoločnosti.

V prípade, ak je to pre vás výhodnejšie, preskúšanie ICAO English zrealizujeme my. A to buď u vás, alebo online formou.

 

Sme časovo flexibilní. Preto vieme vyhovieť časovým požiadavkam vašich posádok vo forme preskúšania ICAO English Online.

Letecké školy a letecký výcvik

Ste letecká škola, a robíte letecký výcvik? Preskúšanie ICAO English sa vám môže hodiť. A pre letecké školy toho ponúkame ešte viac.

Disponujeme oprávneniami, ktoré Vaša letecká škola možno nemá, no zišli by sa vám. Preskúšanie ICAO English  je potrebné pre lety do zahraničia aj pre pilotov vo výcviku.

Záleží na Vás a komplexnosti leteckých kurzov, ktoré vaša letecká škola poskytuje. Spoluprácu vieme prispôsobiť vašim potrebám.

Reálne je tak možné, že piloti, ktorých Vaša letecká škola cvičí, absolvujú preskúšanie leteckej frazeológie preskúšanie ICAO English ešte pred samotným zahájením leteckého výcviku, alebo kedykoľvek počas trvania leteckého výcviku.

Ani tu však naše služby pre letecké školy nekončia. Ak poskytujete letecký výcvik  pre prístrojovú kvalifikáciu, realizujeme ako jediní na Slovensku aj preskúšanie IR English. Vaša letecká škola bude mať tak o starosť menej, pretože sa postaráme o celú administratívu vrátane kurzu leteckej frazeológie.

V našom teame sú taktiež aj leteckí examinátori. V rámci našich služieb Flight Examiner, Type Examiner a Senior Examiner poskytujeme pre letecké školy aj počiatočné, či pravidelné preskúšania pilotov.

Letecký examinátor

Preskúšanie ICAO English môžete robiť ako súčasť LST, LPC alebo OPC.

Ak ste letecký examinátor a robíte preskúšania pilotov, u nás si môžete rozšíriť svoje examinátorské oprávnenia na preskúšavanie ICAO English. Svojim adeptom tak môžete poskytovať preskúšanie ICAO English ako súčasť leteckých preskúšaní.

Ak skúšate nového IFR pilota , môžete mu súčasne so skill test IFR poskytnúť aj preskúšanie EASA IR English, ktoré zabezpečujeme ako jediní na Slovensku.

 

Mnohí piloti určite ocenia službu dve preskúšania v jednom dni, kedže takýmto "kinderkom" ušetria mnoho času. 

Lektor angličtiny

Naučíme vás ako robiť preskúšanie ICAO English. A vôbec nemusíte byť z leteckého fachu.

Preskúšanie ICAO English, ako aj kurz ICAO English refresh môže byť celkom slušná "bokovka" ak ste lektor anglického jazyka. Naučíme vás, ako robiť preskúšanie ICAO English, z čoho pozostáva a ako určiť ICAO English. A vôbec nemusíte byť z leteckého "fachu". Naučíme vás aj základné letecké technické záležitosti a základy leteckej komunikácie.

Preskúšanie ICAO English a kurzy ICAO English refresh môžete poskytovať aj ako samostatnú službu pod svojou vlastnou značkou. Alebo môžete využívať náš franchising. Je to len na vás a na tom, ako sa dohodneme.

Letecká škola

Stabilný partner pre letecký výcvikletecká škola ProfiPilot.

Letecká škola ProfiPilot Academy je stabilný partner pre letecké kurzy letecké výcviky, ktoré práve potrebujete. Vďaka nášmu know-how, teamu ľudí a možnostiam, ktorými disponujeme, dokážeme pripraviť letecký výcvik letecké kurzy, ktoré zapadnú do konceptu vašej spoločnosti.

Ušiť niečo na mieru sa oveľa ľahšie povie, ako reálne zrealizuje. My detailne poznáme legislatívu, jej možnosti a limity. Vy zase poznáte vaše požiadavky..

Letecký examinátor a letecké preskúšania

Letecké preskúšanie a predĺženie kvalifikácie spolu s tým preskúšanie ICAO English.

Ak ste pilot, musíte v určitom časovom intervale prejsť praktickým preskúšaním tak, aby sa zachovala platnosť vašich kvalifikácií, alebo osvedčení.

V rámci skupiny ProfiPilot pôsobíme aj ako leteckí examinátori, a sme autoritami EASA poverení na vykonávanie funkcie letecký examinátor s rôznymi oprávneniami. Letecké preskúšania – preskúšania odbornej spôsobilosti, hodnotenie spôsobilosti inštruktora a praktické skúšky vykonávame profesionálne a v spolupráci s mnohými leteckými školami v Európe.

 

Letecký Senior Examinátor

Senior examinátor - "observe the observer". Spolupráca pre letecké školyleteckých examinátorov.

Preskúšanie na získanie osvedčenia letecký examinátor môže vykonať výhradne len inšpektor leteckého úradu, alebo letecký senior examinátor s príslušnými oprávneniami. Súčasťou teamu Aero Language sú viacerí leteckí odborníci. Vďaka tomu môžeme v rámci našej služby Senior Examiner poskytovať aj hodnotenie spôsobilosti exmainátora (examiner assessment of competence).

Hodnotenie spôsobilosti examinátorov: