Letecká angličtina Bratislava, Slovensko

ICAO English Online
ICAO English

Najbližšie kurzy

Dátum Kurz
Miesto
Zajtra
ICAO English
Online
ICAO English ICAO English
Zajtra
IFR / VFR English
Online
ICAO English ICAO English

ICAO English Preskúšanie ICAO ENGLISH - letecká angličtina

1
Krok 1: Registrácia

Potrebujeme Vaše údaje. Registrácia je žiadosť o preskúšanie ICAO English a zároveň potrebujeme Váš súhlas na spracovanie osobných údajov. Vaše údaje sú v bezpečí - máme vlastné štandardy v súlade s GDPR.

2
Krok 2: Preskúšanie

Preskúšanie ICAO English trvá približne 30 minút. Je možné ho absolvovať prakticky kdekoľvek. Examinátor počas preskúšania zhodnotí vaše jazykové schopnosti a odošle údaje na hodnotenie tzv. raterovi - LPR.

3
Krok 3: Hodnotenie

Každé preskúšanie musí byť hodnotené dvomi nezávislými osobami. Pokiaľ je pri vašom preskúšaní hodnotiteľ, je preskúšanie ICAO English vyhodnotené ihneď. V ostatných prípadoch najneskôr do 72 hodín.

4
Krok 4: Certifikát

Po ohodnotení preskúšania ICAO English, vám vystavíme certifikát. Získavate tak tzv. ICAO English Level. Certifikát je oficiálny dokument a slúži na zápis kvalifikácie ICAO English do preukazu. A máte opäť na niekoľko rokov pokoj.

ICAO English
AERO LANGUAGE

Aero Language je letecká komunikácia. Sme team leteckých profesionálov z rôznych leteckých odvetví. Špecializujeme sa na letecký výcvikpreskúšanie jazykovej spôsobilosti ICAO English a leteckú frazeológiu. Letecká angličtina je to, čomu rozumieme.

Chcem preskúšanie ICAO English

Platná letecká angličtina - jazyková spôsobilosť ICAO English, je podmienkou pre vykonávanie letov v medzinárodnej prevádzke. Platná Letecká angličtina ICAO English je rovnako dôležitá ako platnosť vašej typovky, alebo medicalu. 

V Aero Language sme flexibilní. Vieme totiž, že mnoho pilotov si necháva preskúšanie ICAO English na poslednú chvíľu. Preto poskytujeme preskúšanie ICAO English online formou.

ICAO English