Letecká angličtina Bratislava, Slovensko

ICAO English - online prihláška

Najbližšie kurzy

Dátum Kurz
Miesto
Zajtra
ICAO English
Kdekoľvek
Zajtra
IFR / VFR English
Kdekoľvek

Preskúšanie ICAO ENGLISH - letecká angličtina

1
Krok 1: Registrácia

Potrebujeme Vaše údaje. Registrácia je žiadosť o preskúšanie ICAO English a zároveň potrebujeme Váš súhlas na spracovanie osobných údajov. Vaše údaje sú v bezpečí - máme vlastné štandardy v súlade s GDPR.

2
Krok 2: Preskúšanie

Preskúšanie ICAO English trvá približne 30 minút. Je možné ho absolvovať prakticky kdekoľvek. Examinátor počas preskúšania zhodnotí vaše jazykové schopnosti a odošle údaje na hodnotenie tzv. raterovi - LPR.

3
Krok 3: Hodnotenie

Každé preskúšanie musí byť hodnotené dvomi nezávislými osobami. Pokiaľ je pri vašom preskúšaní hodnotiteľ, je preskúšanie ICAO English vyhodnotené ihneď. V ostatných prípadoch najneskôr do 72 hodín.

4
Krok 4: Certifikát

Po ohodnotení preskúšania ICAO English, vám vystavíme certifikát. Získavate tak tzv. ICAO English Level. Certifikát je oficiálny dokument a slúži na zápis kvalifikácie ICAO English do preukazu. A máte opäť na niekoľko rokov pokoj.

AERO LANGUAGE

Aero Language, letecká angličtina, alebo letecký jazyk - hovoria ním piloti, riadiaci ATC, letušky aj technici.

Aero Language je značka spoločnosti ProfiPilot pod ktorou poskytujeme jazykové preskúšanie ICAO English a preskúšania EASA IR English - jedným slovom letecká angličtina.

Aero Language je synonymum pre leteckú komunikáciu. Sme team leteckých profesionálov z rôznych leteckých odvetví. Špecializujeme sa na letecký výcvik a preskúšanie pre jazykovú spôsobilosť a leteckú frazeológiu. Letecká angličtina je to, čomu rozumieme.

Chcem preskúšanie ICAO English

Platná letecká angličtina - kvalifikácia ICAO English, jazyková spôsobilosť ICAO Englishje podmienkou pre vykonávanie letov v medzinárodnej prevádzke. Letecká angličtina a platnosť ICAO English je rovnako dôležitá ako platnosť vašej typovky (typová kvalifikácia), alebo medicalu (zdravotná spôsobilosť). 

Miesto preskúšania si dohodnete s našim examinátorom vopred. V Aero Language sme flexibilní. Vieme totiž, že mnoho pilotov si necháva preskúšanie ICAO English na "poslednú chvíľu". Ak je to potrebné, preskúšanie ICAO English môžeme preto urobiť hoc aj u vás doma. Stačí, ak sa nám ozvete. Letecká angličtina je naša doména.