Letecká škola Bratislava

Letecká škola Bratislava - ProfiPilot Academy je miesto, kde dostanete poctivý letecký výcvik.

Letecká škola Bratislava je organizácia, ktorá je oprávnená poskytovať letecké kurzy letecký výcvik aj v Bratislave.

Letecká škola Bratislava ProfiPilot Academy poskytuje okrem iného letecký výcvik, ktorý je Časťou FCL označovaný ako modulový letecký výcvik.

Letecká škola Bratislava ProfiPilot Academy je v rámci regiónu EASA označovaná ako approved training organization (ATO) a osvedčovaná podľa Nariadenia 1178/2011, Časť ORA (Organizations).

Ako Aero Language spolupracujeme s niekoľkými výcvikovými centrami, ktoré sú držiteľmi osvedčenia letecká škola a ktoré poskytujú kvalitné letecké kurzy a letecké výcviky. Letecké školy, s ktorými spolupracujeme poskytuj svoje letecké kurzy a letecké výcviky pre široké spektrum záujemcov.

Základom je získanie - letecký preukaz súkromný pilot letúnov PPL(A), cez rôzne rozširujúce modulové výcviky, ako napríklad VFR Noc, MEP(land), IR(A) až po kabínu dopravného lietadla - po odbornosť tzv. Frozen ATPL(A).

Letecká škola Bratislava - ProfiPilot Academy, poskytuje EASA letecké kurzy - teda je držiteľom vlastného certifikátu tzv. ATO - Approved training organization. Letecká škola poskytuje široké spektrum leteckých výcvikov vrátane leteckých kurzov na typové kvalifikácie na dopravné lietadlá.